bn

Forumla ilgili öneri ve şikayetlerinizi ve karşılaştığınız sorunları buradan yönetime bildirebilirsiniz
Post Reply
]-{elebeK

bn

Post by ]-{elebeK » 28 Dec 2012, 18:04

Ben surekli birilerinin yuzunden banlaniyorum,isin garip yani genelde hic kufur etmedigim halde herkesn yaptgi eften puften tartismalardan sonra bu olaydan 1 saat sonra atilisim bnun ne derece kurgulanmis oldugunu gosteriyor.ben smdiye kadar kmseyi burda sikayet etmedim herhangi bir yoneticiye.dun banlanmistim.bugun girdim.kmseyle konusmadim bile.bana satasan insanlar ordalardi ve yine laf attilar onlarla tartsmamak adina hemen ignore ettim.sonuc yine ayni genelde yalnzca birine a.s dedim yalnızca.ve 10 dk sonrasinda yine banlanmisim.Brileri beni sikayet ediyorlarsa eger bu benm hksizligimi gostermez.kanala hangi amacla girdigi belli olan adamlar orda hakaretsiz bansiz barinirken benim banlanmam srf sikayetlere konu oldum diye ne kadar adil.dun de yalnzca ben banlandm.benimle tartisan insanlar banlanmadilar.benm ne dedigimi bile anlamayan yabanci op lara eger beni kfuur etmis gibi gosterirlerse olacagi budur.orada yalnzca ben banlandm.su anda da gereksiz yere hc konusmamis oldugum halde yeniden banlandim.boyle yaparak ne olacagni saniyorsunuz.kanalda tum gun belalti sohbet yapan adamlar orada dururken huzuru bozarken benm onlar tarafindan sevilmemem sebepli atilmam haksizlktir.madem yonetemeyeceksinz hic girismeyn chat met islerine.ne insanlarn snirlerini ne de guvenlerini yipratin..

Immortal
Admin
Admin

Re: bn

Post by Immortal » 13 Jan 2013, 03:57

]-{elebeK, atilman tamamen otomatik, bazi kelimeler flood/saldirilardan dolayi filtrelendi ve sende sürekli bu kelimeleri kullanıyorsun,

Şikayet yok, atan da yok sunucu tarafından atılıyorsun.

Post Reply